Crazy Life
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Crazy Life

welcome!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Personaj/Personaje preferate

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Misa Amane
Admin
Misa Amane


feminin Numarul mesajelor : 202
Varsta : 29
Localizare : Japan
Stare de spirit : crazy
Data de inscriere : 17/11/2008

Personaj/Personaje preferate Empty
MesajSubiect: Personaj/Personaje preferate   Personaj/Personaje preferate Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 4:48 pm

Ei bn eu nu am putut sa aleg atat de usor deoarece fiecare e special in felul lui,mi-a luat o gramada de timip sa ma hotarasc si in concluzie ca personaj feminin imi place Rio (e sweet,periculoasa,seamana cu mine si isi risca viata ca sa castige),iar personaj masculin sau mai bine zis personaje masculine imi plac Eyes(canta super tare,are niste ochi mortali si e periculos) si Ayumu(e dragut si destept).
Sus In jos
https://crazylife.all-up.com
Sir Integra Wingates Hell

Sir Integra Wingates Hell


feminin Numarul mesajelor : 81
Joburi/Distractii : eleva,forumuri,net,sporturi,...etc
Stare de spirit : schimbatoare
Data de inscriere : 22/11/2008

Personaj/Personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personaj/Personaje preferate   Personaj/Personaje preferate Icon_minitimeMier Dec 03, 2008 4:07 am

Well mine:

o Rio Takeuchi ~ E un personaj foarte, foarte, foarte dragut. Chiar daca e doar un copil gandeste foarte matur. Imi place cum se comporta, are o personalitate foarte puternica si e sigura pe ea. Imi place mult acest personaj, unul dintre preferatele mele.

o Eyes Rutherford ~ e un personaj foarte bine realizat, imi place foarte mult povestea lui, persoalitatea si calmul cu care rezolva toate lucrurile. Imi place talentul lui de a canta la pian. Are o personalitate grozava si imi place look-ul lui, nu i-ar pune pe ceilalti "copii spintecatori" in pericol si este alaturi de ei.

o Kanone Hilbert ~ mi se pare un personaj destul de original, are o personalitate super. Imi place cum arata, cum se comporta si cum gandeste. E foarte matur si destept. Imi place povestea lui. Nu stiu, imi place foarte mult acest personaj pur si simplu.
Sus In jos
http://d3nysa-scumpika.hi5.com
 
Personaj/Personaje preferate
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Life :: Anime Zone :: Anime :: Spiral-
Mergi direct la: